Aksu TV İzle

Kahramanmaraş Radyo ve Televizyonculuk A.Ş tarafından kurulan Aksu TV, yaklaşık 10 yıldır yayın faaliyetlerini kesintisiz sürdürmektedir.

Kahramanmaraş merkezli televizyon kanalı yerel programların aksine yayınlandığı genel içerikli programlar sayesinde ciddi izlenme oranlarına sahiptir. Aksu TV’nin Kahramanmaraş’ta bulunan televizyon binasında bulunan 300 metrekare kapalı canlı yayın stüdyoları ve canlı yayın araçları sayesinde günde ortalama 2 program canlı yayınla ekranlara gelmektedir.

10 yıllık tecrübe ile yayın hayatını sürdüren Aksu TV’nin arkasında 50’den fazla kişiden oluşan bir ekip var. Tecrübeli ekibin hazırladığı Kahramanmaraş ve Türkiye ile ilgili programlar ilgiyle takip edilmektedir.

Yayın akışı listesinde 7’den 70’e her yaş aralığına uydun programlar bulunan Aksu TV’de yayınlanan bazı programlar; Artı Eksi, Eğitime Bakış, Spor Aktüel, Beyaz Kelebek Yollarda, Sağlıklı Günler, İslam ve İnsan, Toprağın Bereketi, Kadınca Yaşam, Kahramanlar Yarışıyor, Bizim Eller, Gündem Özel, Mutfakta Sohbet, Sosyal Medyadan, Fotoğrafya, Kahraman Şehrin Hikayeleri, Günün Menüsü, Serüven Zamanı, 2 Dakikada Sağlık, Bisikletle Keşfet, Kadraj, Hadi Söyle, Sektörün İçinden

Kanal Adı: Aksu Tv
Yayın Merkezi: Kahramanmaraş
Kanal Türü: Yerel
Unvanı: Kahramanmaraş Radyo ve Televizyonculuk Aş.

İletişim Bilgileri
Telefon: (0344) 225 22 46
Fax: (0344) 223 71 45
e-mail: iletisim@aksutv.com.tr
web: www.aksutv.com.tr
Adres: Yenişehir Mahallesi 10. Sokak No:5 Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş

Aksu Tv Uydu Frekans Bilgileri
Frekans: 12641
Sembol: 30000
FEC: 2/3
Polar: h

Kanal Adı: Aksu TV İzle
Kategori: YEREL

Yoruma kapalı sayfa.