ERT Şah TV İzle

 

ERT Şah TV; Erzican’ın ilk ve uydudan yayın yapan tek televizyon kanalıdır. Kanal Erzincan Radyo ve Televizyon Kurumu tarafından 2015 yılında kurulmuştur. Kanalın yönetim kurulu başkanı Şah Rıza Dağ, yönetim kurulu başkan yardımcısı ise Birol Dağ’dır.

2015 yılında yayın faaliyetlerine başlayan ERT Şah TV, Erzincan’da yaşanan televizyon kanalı eksikliğini gidermiş, gün geçtikçe kendisini geliştirmeyi başarmıştır. 17 Mart 2017 tarihinde Türksat yayın lisansı alan kanal Türksat 4A uydusu üzerinden izlenebilmektedir. Bölgenin en kaliteli ve en çok izlenen yerel televizyon kanalı olmayı başaran kanal yayınlarında, Erzincan ve çevre illerde yaşanan son dakika gelişmelerine yer vermektedir.

ERT Şah TV’nin uyduya geçişi Dağ Holding ŞRD 3K Grup ve ERT Medya yönetim Kurulu Başkanı Şah Rıza Dağ ile gerçekleşmiştir. Erzincan merkezli olan kanal İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Mersin ve diğer ülkelerde temsilcilik açacak olan kanal adını dünyaya duyurmayı hedeflemiştir. Erzincan’ı layıkıyla temsil etmek kanalın en önemli maddeleri arasında yer almaktadır.

ERT Şah TV canlı yayınına internet sitemiz sayesinde istediğiniz yerden ulaşabilir, kanal ve Erzincan hakkında son dakika gelişmelerinden haberdar olabilirsiniz. ERT Şah TV frekans bilgilerine aşağıda yer alan Frekans bölümünden ulaşabilirsiniz.

Kanal Adı: ERT Şah Tv
Yayın Merkezi: Erzincan
Kanal Türü: Yerel
Unvanı: Ert Şah Tv

İletişim Bilgileri
Telefon: (0446) 224 30 57
Fax: (0446) 224 30 59
e-mail: info@ertsahtv.com.tr
web: www.ertsahtv.com.tr
Adres: Kızılay Mahallesi Cumhuriyet Meydanı Süleyman Demirel İş Merkezi Kat:3 No: 305-306 Merkez Erzincan

ERT Şah Tv Uydu Frekans Bilgileri
Frekans: 12685
Sembol: 27500
FEC: 3/4
Polar: h

Kanal Adı: ERT Şah TV İzle
Kategori: YEREL

Yoruma kapalı sayfa.